Filctollak | Markerek
Edding Kreidemarker 4090 4-4090049 Ipari jelölő Fehér 4 mm, 15 mm
Gyártó: Edding
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Edding Kreidemarker 4090 4-4090049 Ipari jelölő Fehér 4 mm, 15 mm
Termékazonosító: 18380
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 490 Ft/db)
3 490 Ft
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Áttűzhető sapka | Igen |
| Csíptetővel | Nem |
| Szár színe | Fehér |
| Fényálló | Nem |
| Nyél anyaga | Műanyag |
| Hegy kivitel | Széles hegy |
| Utántölthető | Nem |
| letörölhetetlen | Nem |
| Cserélhető hegy | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Letörölhető | Igen |
| Írás színe | Fehér |
| Kivitel | Ék alakú hegy |
| Vonalvastagság | 4 mm |
| Vonalvastagság | 15 mm |
| Tartalom kivitel csomagolással | 1 db/csomag |
| Író folyadék leírása | Flüssigkreide auf Wasserbasis |
| Termék típus megjelölés | 4090 |
| Szöveges termékmegnevezés | Kreidemarker 4090 |
| Termék típus | Kréta jelölő |
| Termékazonosító | 18380 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Edding |
| Cikkszám | 339769 |
| Súly | 62 g |
| Vonalkód | 4004764787975 |
Rajzolni, tervezni vagy egyszerűen csak jegyzetelni szeretnél? A Filctollak | Markerek kategóriánkban megtalálod az Edding, Staedtler, Stabilo és MOLOTOW márkák színes palettáját. UV filctollal vagy PIGMENT LINER-rel, vastag vagy vékony vonalakkal - a kreatív lehetőségeknek nincsenek határai! Válogass a kínálatunkból és alkoss!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.