Mechanikus, kültéri napi időkapcsoló óra konnektorba, 3680W, IP44, Brennenstuhl 1506170
Gyártó: Brennenstuhl
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Mechanikus időkapcsoló óra, MMZ 44Napi időkapcsoló óra 24 órás programmal · Nagy, átlátszó védőborítással · Alkalmas kültéren való használatra, fröccsenő víz ellen védett · Naponta 96 be-/kikapcsolás · Minimális kapcsolási időköz: 15 perc · N...
Termékazonosító: 407763
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 690 Ft/db)
3 690 Ft
Napi időkapcsoló óra 24 órás programmal · Nagy, átlátszó védőborítással · Alkalmas kültéren való használatra, fröccsenő víz ellen védett · Naponta 96 be-/kikapcsolás · Minimális kapcsolási időköz: 15 perc · Nagyon egyszerűen kezelhető · Dugaszoló aljzat gyerekvédelemmel.
Műszaki adatok:
Alkalmazás: Fény- és készülékvezérlés · Alkalmazási terület: Kültér,Beltér · Időkapcsoló óra típus: Dugalj időkapcsoló óra · Kapcsolási ciklus: Napi program · Kapcsolási teljesítmény (max.): 3680 W · Kapcsolóprogramok száma: 96 · Legrövidebb kapcsolási idő: 15 perc · Max. kapcsolási áram: 16 A · Méret, magasság: 60 mm · Méret, mélység: 115 mm · Méret, szélesség: 80 mm · Szín: Fehér · Védelmi típus: IP44 · Üzemi feszültség: 230 V
| Típus | Analóg |
|---|---|
| Kapcsolási ciklus | Napi program |
| Alkalmazási terület | Kültér |
| Alkalmazási terület | Beltér |
| Védelmi típus | IP44 |
| Kapcsolási teljesítmény (max.) | 3500 W |
| Kapcsolóprogramok száma | 96 |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Max. kapcsolási áram | 16 A |
| Szín | Fehér |
| Legrövidebb kapcsolási idő | 15 perc |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 60 mm |
| Mélység | 115 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 80 x 60 x 115 mm |
| Alkalmazás | Fény- és készülékvezérlés |
| Termék típus | Dugalj időkapcsoló óra |
| Termékazonosító | 407763 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Brennenstuhl |
| Cikkszám | 1595689 |
| Súly | 184 g |
| Vonalkód | 4007123634095 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.