Amphenol RT0L-14CG-S2 kerek dugó kábelkapocs Sorozat (kerek csatlakozók): RT360™ 1 db
Gyártó: Amphenol
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Amphenol RT0L-14CG-S2 kerek dugó kábelkapocs Sorozat (kerek csatlakozók): RT360™ 1 db
Termékazonosító: 848480
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 690 Ft/db)
8 690 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Hőmérséklet (max.) | +85 °C |
| Névleges áram | 5 A |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 5 A |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Kábel Ø (max.) | 12.5 mm |
| Vezeték Ø (min.) | 8 mm |
| Kábel átmérő tartomány | 8 - 12.5 mm |
| Sorozat | RT360™ |
| Gyártói szám | RT0L-14CG-S2 |
| Gyártói szám | RT0L-14CG-S2 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Termék típus | kerek dugó kábelkapocs |
| Termékazonosító | 848480 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Amphenol |
| Cikkszám | 736265 |
| Súly | 52 g |
| Vonalkód | 2050001465788 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.