Rádió szkennerek tartozékai
Albrecht 67142 Racer 60 CB mobil antenna Lambda típus 1/2
Gyártó: Albrecht
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Albrecht 67142 Racer 60 CB mobil antenna Lambda típus 1/2
Termékazonosító: 915753
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 11 990 Ft/db)
11 990 Ft
| Csatlakozó | DV |
|---|---|
| Lambda típus | 1/2 |
| Frekvenciatartomány | 26 - 27 MHz |
| Teljesítmény | 40 W |
| Hossz | 65 cm |
| Anyag | Nemesacél |
| Termék típus | CB mobil antenna |
| Termékazonosító | 915753 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Albrecht |
| Cikkszám | 759924 |
| Súly | 144 g |
Ezen az oldalon megtalálhatók a rádió szkennerekhez szükséges tartozékok, melyekkel még kényelmesebbé és hatékonyabbá teheted munkádat vagy hobbidat. Albrecht és Midland márkák széles választékából válogathatsz készüléktartókat, antennákat, talpokat és más hasznos kiegészítőket. A kínálatunkban megtalálható például a Tectalk Mag PMR-hez készült készüléktartó vagy az Albrecht 6157 AE Rádiószkenner készülékantennája Lambda típus 1/4.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.