Notebook tápegységek
Acer KP.09003.005 Notebook tápegység 90 W 19 V/DC 4.74 A
Gyártó: Acer
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Acer KP.09003.005 Notebook tápegység 90 W 19 V/DC 4.74 A
Termékazonosító: 920771
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 22 990 Ft/db)
22 990 Ft
| Kimeneti áram (max.) | 4.74 A |
|---|---|
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 4.74 A |
| Méret | (H x Sz x Ma) 133 x 58 x 32 mm |
| Magasság | 32 mm |
| Hossz | 133 mm |
| Szélesség | 58 mm |
| ErP státusz | Step 2 |
| Kimenet | Üreges dugó, 5.5/1.7 |
| Bemeneti feszültség | 115 V/AC |
| Bemeneti feszültség | 230 V/AC |
| Gyártói szám | KP.09003.005 |
| Kimenetek száma | 1 |
| Kimeneti feszültségtartomány | 19 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 19 V/DC |
| Alkalmazási terület | Aljzat dugó |
| Teljesítmény | 90 W |
| Kimeneti teljesítmény | 90 W |
| Kimeneti áram | 4.74 A |
| Bemenetek | IEC-60320 C5 |
| Típus | Kapcsolóüzemű |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V/AC |
| Súly | 350 g |
| Termék típus | Notebook tápegység |
| Termékazonosító | 920771 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Acer |
| Cikkszám | 516720 |
| Súly | 413 g |
A megfelelő notebook tápegység kulcsfontosságú az eszköz teljesítményéhez és élettartamához. Kínálatunkban megtalálhatók a legelterjedtebb márkák, mint például Lenovo, Green Cell, Akyga, VOLTCRAFT és HP, így biztosan megtalálod a megfelelőt a notebookodhoz. Válogass a különböző teljesítményekből és csatlakozási lehetőségekből, hogy garantáld a folyamatos és stabil működést.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.