Stannol Ecology TC Forrasztóón, ólommentes Tekercs Sn99,3Cu0,7 100 g 1 mm
Gyártó: Stannol
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Forrasztóhuzal, ólommentes, Flowtin TC/TSEutektikus ötvözetOlvadási pont: Flowtin TC: 227 °C-nál, TS: 217 °C-nálJó térhálósodásA Flowtin TC/TS ólommentes ötvözetek, melyekkel az eutektikus vagy közel eutektikus ón-ólom-(ezüst)...
Termékazonosító: 35054
Mennyiségi egység: 0,1 kg / db (Egységár: 51 900 Ft/kg)
5 190 Ft
Eutektikus ötvözet
Olvadási pont: Flowtin TC: 227 °C-nál, TS: 217 °C-nál
Jó térhálósodás
A Flowtin TC/TS ólommentes ötvözetek, melyekkel az eutektikus vagy közel eutektikus ón-ólom-(ezüst) ötvözetek helyettesíthetők. A Flowtin TC ón-réz, a Flowtin TS pedig ón-réz-ezüst alapú, mikroötvözet adalékokkal. Az ólommentes forrasztásra való átállásnál nincs szükség hőprofil illesztésre. Kézi forrasztásnál meghosszabbodik a forrasztóhegy élettartama. Az eredményül kapott forrpontok minden szempontból kiállják az összehasonlítást az ón/ólom anyagú forrasztással, vagy akár jobbak is annál.
Műszaki adatok:
Forrasztóón típus: Forrasztóón, ólommentes · Huzal átmérő: 1.0 mm · Kivitel: Tekercs · Kivitel (forrasztóón): Tekercs · Súly: 100 g · Ötvözet: Sn99.3Cu0.7
| Kivitel | Tekercs |
|---|---|
| Súly | 100 g |
| Ötvözet | Sn99.3Cu0.7 |
| Kivitel | Tekercs |
| Huzal átmérő | 1 mm |
| Ötvözet | Sn99Cu1 |
| Termék típus | Forrasztóón, ólommentes |
| Termékazonosító | 35054 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Stannol |
| Cikkszám | 588353 |
| Súly | 111 g |
| Vonalkód | 4006062100364 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Jó lett és megfelelt
Pinter98 –