Íróasztali alátétek
Durable Schreibunterlage 711319 Asztali alátét Átlátszó (Sz x Ma) 650 mm x 500 mm
Gyártó: Durable
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Durable Schreibunterlage 711319 Asztali alátét Átlátszó (Sz x Ma) 650 mm x 500 mm
Termékazonosító: 919166
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 690 Ft/db)
6 690 Ft
| Méret | (Sz x Ma) 650 mm x 500 mm |
|---|---|
| Szín | Átlátszó |
| Magasság | 500 mm |
| Szélesség | 650 mm |
| Naptárral | Nem |
| Fóliatartóval | Nem |
| Anyag | PVC |
| csúszásmentes | Igen |
| Újrahasznosítható | Nem |
| Letörölhető | Igen |
| Vastagság | 1 mm |
| Termék típus megjelölés | DURAGLAS® |
| Szöveges termékmegnevezés | Schreibunterlage DURAGLAS® |
| Termék típus | Asztali alátét |
| Termékazonosító | 919166 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Durable |
| Cikkszám | 775257 |
| Súly | 401 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.