Lakatfogók
AC/DC árammérő True RMS lakatfogó műszer, multiméter OLED kijelzővel 750V/AC 1000V/DC 600A AC/DC Voltcraft VC-590 OLED
Digitális lakatfogó multiméterCAT II 1000 V, CAT III 600 VValódi RMSÖnmegvilágító OLED kijelzőAC/DC áramerősség mérés 600 A-igÉrintés nélküli feszültségvizsgálóBekapcsolható méréshely megvilágításNyitási tartomány laka...
Termékazonosító: 238655
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 52 990 Ft/db)
Nem rendelhető
Várhatóan rendelhető: Nincs információ
52 990 Ft
Digitális lakatfogó multiméter
CAT II 1000 V, CAT III 600 V
Valódi RMS
Önmegvilágító OLED kijelző
AC/DC áramerősség mérés 600 A-ig
Érintés nélküli feszültségvizsgáló
Bekapcsolható méréshely megvilágítás
Nyitási tartomány lakatfogóhoz 30 mm
Kompakt lakatfogó multiméter mérőfunkciókkal váltakozó áram méréséhez 600 A-ig. Az ergonómikus ház egykezes kezelést tesz lehetővé és a ráöntött lágy gumi védelemnek köszönhetően nagyon masszív. A lakatfogó multiméter a standard multiméter funkciókat egyesíti a kényelmes, érintés nélküli árammérés előnyével. A lakatfogó multiméterrel nem kell feleslegesen szétszedni az áramkört az áramméréshez.
Jellemzők:
Data-Hold (adat tartás) · Automatikus kikapcsolás funkció · Feszültség-, frekvencia-, hőmérséklet-, kapacitás- és ellenállás mérés funkció · Diódateszt és hangjelzéses folytonosság vizsgálat · Érintésmentes feszültség ellenőrzés (NCV) · DC-ZERO funkció.
Műszaki adatok:
AC belső ellenállás: 10 MΩ · Alappontosság: 0.8 % · Csatlakozók: Nincs · DC belső ellenállás: 10 MΩ · Feszültségmérés: AC/DC · Gyártói szám: VC-590OLED · Hőmérséklet mérési tartomány: -40 ... +1000 °C · Kalibrált: Gyári standard (tanusítvány nélkül) · Kijelző (digitek): 6000 · Kijelző (digitális/mechanikus/analóg): digitális · Multiméter jellemzők: OLED kijelző · Multiméter típus: Lakatfogó · Méret, hossz: 41 mm · Méret, magasság: 228 mm · Méret, szélesség: 77 mm · Mérési kategória: CAT III 600 V,CAT II 1000 V · Mérési tartomány (A/DC max.): 600 A · Mérési tartomány (A/DC min.): 0.01 A · Mérési tartomány (V/AC max.): 750 V · Mérési tartomány (V/AC min.): 1 mV · Mérési tartomány (V/DC min.): 0.001 V · Mérési tartomány (VDC max.): 1000 V · Mérési tartomány (ellenállás): 0,1 Ω - 60 MΩ · Mérési tartomány (kapacitás): 0,01 nF - 6 mF · Mérési tartomány, A/AC (max.): 600 A · Mérési tartomány, A/AC (min.): 0.01 A · Méréstípus: True RMS · Nyitási tartomány lakatfogóhoz: 30 mm · Súly: 265 g · További műszaki adatok: NCV: 100 - 750 V/AC 50 - 60 Hz · Tápellátás: 3 db mikroelem · Árammérés: AC/DC
Szállítás tartalma:
Multiméter,3 db mikroelem,Biztonsági mérővezetékek,K típusú hőmérséklet érzékelő (-40 ... +230 °C),Használati útmutató.
Figyelem:
ISO kalibrált változatban is kapható
CAT II 1000 V, CAT III 600 V
Valódi RMS
Önmegvilágító OLED kijelző
AC/DC áramerősség mérés 600 A-ig
Érintés nélküli feszültségvizsgáló
Bekapcsolható méréshely megvilágítás
Nyitási tartomány lakatfogóhoz 30 mm
Kompakt lakatfogó multiméter mérőfunkciókkal váltakozó áram méréséhez 600 A-ig. Az ergonómikus ház egykezes kezelést tesz lehetővé és a ráöntött lágy gumi védelemnek köszönhetően nagyon masszív. A lakatfogó multiméter a standard multiméter funkciókat egyesíti a kényelmes, érintés nélküli árammérés előnyével. A lakatfogó multiméterrel nem kell feleslegesen szétszedni az áramkört az áramméréshez.
Jellemzők:
Data-Hold (adat tartás) · Automatikus kikapcsolás funkció · Feszültség-, frekvencia-, hőmérséklet-, kapacitás- és ellenállás mérés funkció · Diódateszt és hangjelzéses folytonosság vizsgálat · Érintésmentes feszültség ellenőrzés (NCV) · DC-ZERO funkció.
Műszaki adatok:
AC belső ellenállás: 10 MΩ · Alappontosság: 0.8 % · Csatlakozók: Nincs · DC belső ellenállás: 10 MΩ · Feszültségmérés: AC/DC · Gyártói szám: VC-590OLED · Hőmérséklet mérési tartomány: -40 ... +1000 °C · Kalibrált: Gyári standard (tanusítvány nélkül) · Kijelző (digitek): 6000 · Kijelző (digitális/mechanikus/analóg): digitális · Multiméter jellemzők: OLED kijelző · Multiméter típus: Lakatfogó · Méret, hossz: 41 mm · Méret, magasság: 228 mm · Méret, szélesség: 77 mm · Mérési kategória: CAT III 600 V,CAT II 1000 V · Mérési tartomány (A/DC max.): 600 A · Mérési tartomány (A/DC min.): 0.01 A · Mérési tartomány (V/AC max.): 750 V · Mérési tartomány (V/AC min.): 1 mV · Mérési tartomány (V/DC min.): 0.001 V · Mérési tartomány (VDC max.): 1000 V · Mérési tartomány (ellenállás): 0,1 Ω - 60 MΩ · Mérési tartomány (kapacitás): 0,01 nF - 6 mF · Mérési tartomány, A/AC (max.): 600 A · Mérési tartomány, A/AC (min.): 0.01 A · Méréstípus: True RMS · Nyitási tartomány lakatfogóhoz: 30 mm · Súly: 265 g · További műszaki adatok: NCV: 100 - 750 V/AC 50 - 60 Hz · Tápellátás: 3 db mikroelem · Árammérés: AC/DC
Szállítás tartalma:
Multiméter,3 db mikroelem,Biztonsági mérővezetékek,K típusú hőmérséklet érzékelő (-40 ... +230 °C),Használati útmutató.
Figyelem:
ISO kalibrált változatban is kapható
| Mérési tartomány (V/DC min.) | 0.001 V |
|---|---|
| Mérési tartomány (VDC max.) | 1000 V |
| Mérési tartomány (V/AC min.) | 1 mV |
| Mérési tartomány (V/AC max.) | 750 V |
| Mérési tartomány (A/DC min.) | 0.01 A |
| Mérési tartomány (A/DC max.) | 600 A |
| Mérési tartomány, A/AC (min.) | 0.01 A |
| Mérési tartomány, A/AC (max.) | 600 A |
| Mérési tartomány (ellenállás) | 0,1 Ω - 60 MΩ |
| Mérési tartomány (kapacitás) | 0,01 nF - 6 mF |
| Mérési tartomány (frekvencia) | 50 - 60 Hz |
| Hőmérséklet | -40 ... +1000 °C |
| DC belső ellenállás | 10 MΩ |
| AC belső ellenállás | 10 MΩ |
| Alappontosság | 0.8 % |
| Méréstípus | True RMS |
| Frekvenciatartomány | 45 - 400 Hz |
| Csatlakozók | Nincs |
| Tápellátás | 3 db mikroelem |
| Magasság | 228 mm |
| Szélesség | 77 mm |
| Hossz | 41 mm |
| Súly | 265 g |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Mérési kategória | CAT III 600 V |
| Mérési kategória | CAT II 1000 V |
| Feszültségmérés | AC/DC |
| Árammérés | AC/DC |
| Gyártói szám | VC-590OLED |
| Kijelző | digitális |
| Kijelző (digitek) | 6000 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 41 x 77 x 228 mm |
| Kalibrálás (szabvány szerint) | ISO / DAkkS accredited |
| Jellemzők | OLED kijelző |
| Mérési tartomány (hőmérséklet, max.) | +1000 °C |
| Mérési tartomány (hőmérséklet, min.) | -40 °C |
| Mérési tartomány (A/AC) | 0,01 A - 600 A |
| Mérési tartomány (egyenáram) | 0,01 A - 600 A |
| Nyitási tartomány lakatfogóhoz | 30 mm |
| Termék típus | Lakatfogó |
| Termékazonosító | 238655 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 1181861 |
| Súly | 480 g |
| Vonalkód | 4016138894127 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






























Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.